Швеція впроваджує 6-годинний робочий день – щоб люди були щасливішими

Главная, Новости в мире

Працедавці по всій країні, включаючи будинки для людей похилого віку, лікарні та майстерні з ремонту автомобілів, впроваджують зміни.

Швеція переходить на 6-годинний робочий день. Країна хоче таким чином підвищити продуктивність та зробити людей щасливішими, – інформує видання The Independent.

Відповідно до веб-сайту Science Alert роботодавці по всій країні уже впровадили зміни, метою яких є зробити більше за коротший проміжок часу і забезпечити те, щоб люди мали енергію, щоб насолодитися своїм особистим життям.

Тойота-центри у Гетеборзі, другому за величиною місті Швеції, перейшли на цю систему 13 років тому. Компанія стверджує, що це призвело до того, що співробітники стали щасливішими, плинність кадрів більш низькою, а прибуток зріс.

Filimundus, розробник додатків з головним офісом у столиці Швеції Стокгольмі, ввів 6-годинний робочий день у минулому році.

«8-годинний робочий день не настільки ефективний, як вважається», – сказав генеральний директор компанії Лінус Фельдт.

«Залишатися зосередженим на конкретному робочому завданні протягом 8 годин є величезною проблемою. Для того, щоб впоратися з нею, ми переключаємося на інші речі і робимо паузу, щоб зробити робочий день більш терпимий. У той же час, важко керувати нашим особистим життям поза роботою».

Пан Фельдт сказав, що співробітникам не дозволяється заходити на соціальні мережі, робочі зустрічі зведені до мінімуму та інші відволікаючі фактори протягом дня обмежуються. Мета полягає у тому, щоб співробітники були більш мотивовані працювати інтенсивніше в офісі.

За його словами, новий робочий день дозволяє людям мати досить енергії для того, щоб продовжувати своє приватне життя, коли вони залишають роботу.

Згідно з Science, лікарі та медсестри у деяких лікарнях країни також зробили крок до 6-годинного робочого дня.

Будинки для людей похилого віку у Гетеборзі перейшли на 6-годинний робочий день раніше в цьому році і проводитимуть експеримент до кінця 2016 року, щоб визначити, чи вартість найму нових співробітників для покриття втрачених годин має сенс.

informednews24.com

Добавить комментарий