6 переваг будівництва будинку під ключ

Главная, Дом, Советы

Серед фахівців існує приказка, що будувати будинок під ключ набагато дешевше, ніж купувати квартиру, особливо якщо ми хочемо придбати її у великому місті та в гарному місці.

Ви коли-небудь замислювались, які переваги побудови будинку таким чином?

На початку варто згадати, що мова йде не про будівництво будинку економічним методом, а про будівництво будинку під ключ з одним підрядником. Будівництво за допомогою економічного методу базується на тому, що ми робимо все, фактично кожну діяльність самі.

Ось шість основних переваг побудови будинку під ключ та використання єдиного підрядника.

  • Ви не дбаєте про матеріали.

Великою проблемою для людей, які вирішили побудувати будинок економічним методом, є матеріали, з якими нічого робити після завершення інвестицій. Якщо їх залишилося мало, втрати невеликі, але якщо будівельник будинку завищить кількість необхідних предметів, це може бути досить великою втратою. Якщо проєкт виконується одним суб’єктом, такої проблеми не виникає, оскільки надлишки матеріалів (як правило, включені у витрати) будуть використані ним на іншому об’єкті.

  • Ви можете бути впевнені у високій якості виконаної роботи.

Жодна компанія, яка вирішить здійснити такий проєкт, як будівництво будинку, не може дозволити собі помилки вже на етапі, наприклад, фундаменту, оскільки це вплине на всі елементи, які будуть створені пізніше. Будь-які дефекти доведеться виправити, що невигідно для підрядника, тому він дбає про виготовлення навіть найдрібніших елементів з найбільшою обережністю.

  • Ви знаєте витрати.

Компанія, яка виконує замовлення, також може забезпечити відносно точні витрати на весь проєкт.

  • Зробилено все вчасно.

Якщо один підрядник все робить, це також означає, що він зобов’язаний зробити все вчасно. Клієнта не турбує можливі затримки в роботі тому фірма старається виконати все вчасно.

  • Ви знаєте, до кого звертатись зі скаргою.

Якщо один підрядник виконує проєкт, то — обов’язково — лише він відповідає за будь-які дефекти. Це надзвичайно вигідно для людини, яка будує будинок, оскільки вона може повідомляти будь-які скарги одному суб’єкту та отримувати від нього всі виправлення порівняно простим способом. Обидві сторони пов’язані договором, тому вони зобов’язані виконати всі формальності.

  • Терміни будівництва.

Кінцева дата проєкт — поряд із ціною — є найважливішою інформацією для інвестора. Звичайно, може статися так, що зима дуже довга і клопітка, і тоді терміни можуть бути продовжені, але це враховується у часі будівництва.Добавить комментарий