Практичні ідеї для сучасного ремонту квартири.🏠🔑

Главная, Дом, Ремонт, Советы

Важливі моменти безумовно сприяють реконструкції.

Деякі, наприклад, приїзд нового члена сім’ї, навіть вимагають змін в інтер’єрі будинку. З іншого боку, багато людей, за вибором, а не за необхідністю, підкреслюють наступний етап життя новим облаштуванням квартири.

Реконструюючи стару квартиру або облаштовуючи нову, варто задуматися про те, щоб відкрити свою кухню до вітальні. Зона відкритих дверей — надзвичайно практичне рішення, яке також стає все більш популярним у нашій країні. Це дозволяє навіть найменшому інтер’єру насолоджуватися вільним простором. Як тільки ми впораємось з цим ергономічно, результати перевершать наші найсміливіші очікування.

Як це зробити?

Якщо ви зайнята людина то ремонт квартири під ключ буде як ніколи доречним рішенням. Все, що потрібно зробити це переглянути декілька наших порад які допоможуть вам змінити свій дім на сучасну і затишну оселю.

Почнемо зі стін.

Їх колір суттєво вплине на зорове сприйняття нашого житлового простору. Яскраві кольори, які оптично збільшують простір, є кращими у квартирах, особливо в тих, що мають невелику площу. Білі, бежеві та такі модні в цьому сезоні сірі ідеально підійдуть для цієї ролі. Однак, якщо нам подобаються інтенсивні кольори — зосередимося на тому, щоб відображати їх на одній зі стін. Для його декорування ми також можемо використовувати природні матеріали — наприклад, камінь або цеглу. Додатковим фокусом для оптичного збільшення простору стануть яскраві шпалери з глянцевим покриттям — вони чудово відображатимуть світло або настінний розпис з мотивом, який візуально збільшує простір.

Облаштування вітальні було зроблено, щоб функціонувати як кімната відпочинку.  Звідси є два дивани, на яких можна дивитись не лише телевізор, а й приморські пейзажі.  Проект: Малгожата Боржишковська.  Фото  Бартош Ярош.

Легкі, приглушені кольори завжди будуть зігрівати деревину. Якщо у нас немає багато місця, варто вибрати дерев’яні підлоги замість незграбного настінного блоку в темному відтінку цього природного матеріалу. Сам настінний блок слід замінити на модульні меблі з білого або світлого дерева. Якщо ми додатково визначимося з глянцевими меблями або зі скляними фасадами — ми візуально подвоїмо запланований ефект.

І не забуваймо про диван.

На відміну від зовнішнього вигляду, у невеликих вітальнях кутові дивани кращі за класичні гарнітури, такі як диван та два крісла або диван на три та дві людини та крісло. Кутові моделі не тільки модні, але й надзвичайно практичні. Розміщені біля стіни, вони не тільки дозволяють повністю закрити один з кутів, але і сповна насолоджуються вільним простором посередині вітальні. Крім того, вони забезпечують таку ж кількість місць для відпочинку, як і моделі з функцією спання пропонуючи такий же простір, як середнє ліжко у спальні.

Влаштовуючи вітальню, відкриту на кухню, слід також дотримуватися кількох основних правил щодо облаштування кухонного простору. Перш за все, кухонні меблі повинні становити делікатний фон для всієї обстановки. Тому слід переконатися, що кухонні меблі відповідають дизайну вітальні. Тому найкраще вибирати ті, які не тільки відповідатимуть прийнятій стилістичній концепції за кольором, але і будуть ідеально відповідати їй. Щоб досягти бажаного ефекту, слід також подбати про послідовність кольорів, баланс між обробними матеріалами та навіть такими деталями, як меблеві ручки.

Також варто знайти місце для півострова або їдальні.

Облаштування вітальні було зроблено, щоб функціонувати як кімната відпочинку.  Звідси є два дивани, на яких можна дивитись не лише телевізор, а й приморські пейзажі.  Проект: Малгожата Боржишковська.  Фото  Бартош Ярош.

Функцій півострова багато. Окрім того, що це цікава прикраса кухні та забезпечує додатковий простір для зберігання кухонних аксесуарів або харчових продуктів, з ним ви можете влаштувати бар для сніданків або міні-їдальню. Він також може стати просторою зоною для миття або вбудованим кулінарним центром. Яку функцію ми покладемо на неї, залежить лише від наших потреб, кулінарних звичок та розмірів кухні.Добавить комментарий