8 ПРИЧИН ЩОБ ВЖИВАТИ СПІРУЛІНУ КОЖНОГО ДНЯ 💊🤸‍♂️🏃‍♂️

Главная, Здоровье, Советы

Це цілком виправдано, оскільки це видатний природний продукт, який містить справжню комбінацію поживних та життєво важливих речовин.

Крім того, він містить численні ферменти, що мають високий вміст хлорофілу. Крім того, спіруліна має й інші корисні властивості.

Біодоступність.

Склад поживних речовин у спіруліні, і перш за все їх висока біодоступність, забезпечують організм усім необхідним дуже швидко та ефективно. Вас можливо цікавить спіруліна золота ціна. Не хвилюйтесь це досить доступний продукт і ціну спіруліни в порошковому стані та таблетованому ви можете дізнатись на сайті https://sz.lviv.ua.

Спіруліна є ефективною зброєю в боротьбі з інфекціями.

Спіруліна — один з найцінніших продуктів, що містить у великій кількості (до 70%) природний білок на рослинній основі. Багаторічні дослідження, проведені в Японії в медичному центрі Осаки, показали, що активність макрофагів (вони утворюються з клітин, що виробляються в кістковому мозку) значно зросла, коли спіруліну включили в раціон. Таким чином, ці водорості підтримують імунну систему в боротьбі з усіма видами інфекцій.

Може зменшити алергічні реакції.

Спіруліна виявилася надзвичайно ефективною при лікуванні сінної лихоманки та шкірних алергій . Він містить речовини, що пригнічують надмірну секрецію гістаміну. Загалом, щоденна доза водоростей спіруліни (3-6 г) при регулярному застосуванні, навіть у людей з важкою алергією, може значно зменшити симптоми.

Спіруліна регулює рівень цукру.

Дослідження, проведене серед пацієнтів з діагнозом цукровий діабет 2 типу, показало, що рівень цукру в крові знижується після вживання лише 2 грамів спіруліни.

Спіруліна зменшує запалення.

Фікоціанін — це, звичайно, не тільки барвник спіруліни. Він займає високе місце серед активних інгредієнтів, що містяться в цій водорості, завдяки своїм величезним антиоксидантним властивостям. У поєднанні з бета-каротином, що міститься в спіруліні, вітамінах С і Е, а також селені, він пригнічує розвиток процесів окислення, які пошкоджують клітинні стінки.

Забезпечує велику кількість хлорофілу.

Хлорофіліпт є одним з основних компонентів водоростей спіруліни. Його хімічна структура майже ідентична структурі гемоглобіну, червоного пігменту крові. Існує причина, чому хлорофіл зазвичай називають «зеленою кров’ю».

Хлорофіліпт має протиракову дію.

Споживання цих водоростей може допомогти запобігти або лікувати рак. Хлорофіліпт, крім багатьох корисних для здоров’я властивостей, також має протиракову дію. Згідно з дослідженнями, хлорофіл блокує ферментні комплекси, які викликають зміни в клітинах і, таким чином, призводять до неконтрольованого росту ракових клітин. Показано, що хлорофіл значно зменшує кількість канцерогенного афлатоксину в організмі.

Спіруліна уповільнює процеси старіння.

Висока кількість хлорофілу в спіруліні стимулює вироблення еритроцитів. Чим більше еритроцитів, тим більше кисню можна транспортувати до всіх клітин і, таким чином, поліпшити роботу клітинного дихання. Як результат, процес фізичного та розумового старіння значною мірою загальмований.

Спіруліна покращує роботу мозку.

Багато людей, які переконалися у спіруліні та регулярно поповнюють нею свій раціон, одноголосно стверджують, що якість їх життя зросла. Перш за все, вони помітили значне поліпшення здатності до мислення. Спіруліна містить надзвичайно велику кількість L-триптофану – амінокислоти, яка є попередником серотоніну та мелатоніну. Серотонін є одним з основних нейромедіаторів. Як результат, спіруліна вважається прекрасним способом покращити настрій, пам’ять і заспокоїти нерви.

Порошок або таблетки спіруліни — який вибрати?

Спіруліна випускається у вигляді порошку, а також таблеток холодного віджиму. Змішування порошку з водою або соком дозволяє поглинати частину поживних речовин слизовою оболонкою порожнини рота. Це робить їх доступними для організму майже відразу.

Таблетки, навпаки, мають ту перевагу, що їх можна легко прийняти в будь-якому місці, прийняти в будь-який час, не витрачаючи час на приготування коктейлю.Добавить комментарий