Відпочинок у Карпатах. Сонячне Закарпаття

Главная, Советы

Сонячне Закарпаття — хто був там один раз, обов’язково повертається туди знову.

Неймовірні краєвиди, загадкові місця та тепла гостинність корінного населення так і заманюють сюди приїздити знову і знову. Поєднати подорож можна з відпочинком в Закарпатті на лікувальних та косметичних курортах.

Нище в статті розповімо про визначні місця, які варто відвідати між процедурами.

ВОДОСПАД ШИПІТ.

Це одне з семи чудес України. Висота цього водоспаду 14 метрів. Шипіт досить популярне місце, адже милуватися ним можна у всі пори року, а оскільки зараз осінь, ви зробите незабутні фото серед неймовірної гами осіннього лісу.

Озеро Синевир.

Це не тільки загадкове місце Карпат, але і його візитна картка. До чистоти смарагдове озеро, оточене густим лісом, яке так і манить своєю глибиною. Друга назва озера — Морське Око Карпат. Це зовсім не дивно, з висоти озеро нагадує нескінченно блакитне око.

Замки Закарпаття

МИСЛИВСЬКИЙ ЗАМОК ГРАФА ШЕНБОРНА. Зовнішній і внутрішній вигляд замку добре зберігся до нашого часу. Замок оточений парком в англійському стилі, площа якого становить 19 гектарів. У парку є ставок, прямуючи до нього ви зможете насолодитися такими рослинами: самшитом, японськими вишнями, рожевим буком та канадськими ялинами.

ЧИНАДІЇВСЬКИЙ ЗАМОК СЕНТ-МІКЛОШ. Ця архітектурна пам’ятка бере початок із 15 століття. Стіни замку зберігають історії які вже ніхто не дізнається. Деякий час замок був у жахливому стані, ніхто не доглядав за ним. У 2001 році сім’я художників Єжи Бартоша та Тетяни Петричко-Бартош вирішила врятувати історичну пам’ятку та взяли замок в оренду. Сьогодні в замку успішно проводять екскурсії. Також в замку молодята проводять весільні церемонії.

МУКАЧІВСЬКИЙ ЗАМОК ПАЛАНОК. Це один із кращих замків Центральної Європи. Згадки про будівлю з’являються ще в 11 столітті. Середньовічний замок складається з 4-ох рівнів: Нижній, Середній та Верхній або Старий замок (Акрополь). Відвідуючи замок ви зможете насолодитися прекрасними горизонтами міста Мукачево, а також відвідати краєзнавчий музей та виставки живопису та різблення, які находяться на території замку. Гуляючи замком пильно придивляйтеся до деталей, адже в них захована багаторічна історія та багато загадок.

УЖГОРОДСЬКИЙ ЗАМОК. Найбільш таємничий та загадковий замок. Приблизний початок історії датується IX століттям. Споруда послужила добрим захистом, адже витримала багато атак та встояла в багатьох битвах та облогах. Це справжня бойова фортеця з грізними квадратними вежами, товстезними стінами, похмурими отворами бійниць та ретельно продуманими та розрахованими фортифікаційними укріпленнями.

СЕЛИСЬКА СИРОВАРНЯ

У Хустському районі, Нижнє Селище розташована сироварня зі справжнім натуральним сиром, аналогів в Україні ви не знайдете. Молоко закупляють у місцевих жителів. Відвідавши сироварню ви не тільки поласуєте неперевершеним сиром, ай зможете відвідати екскурсію де побачите як виготовляється натуральний сир.

 

Закарпаття багате на різноманітні місця. Тут є не тільки замки та чудова архітектура, ай чудові ферми: страусина та равликова. Також цілющі курорти, термальні води та неймовірна Долина нарцисів. Недивно що сюди хочеться приїздити знову і знову, за один приїзд неможливо осягнути багацтво та велику культуру цього загадкового куточка України.Добавить комментарий