Як правильно займатися в залі? Вправи для початківців

Главная, Здоровье, Советы

Вправи для початківців

Ви хочете почати займатися, але не уявляєте, як це робити? Коли ви заходите в спортзал, ви не уявляєте, як тренуватися? Навчання FBW – ідеальне рішення для вас та кожного новачка. Це можна зробити самостійно у новому фітнес-комплексі, детальніше за цією адресою  https://uniforce.ua. Перегляньте нашу статтю, в якій ми розкриємо, які найкращі вправи для початківців і чому іноді варто покладатися на допомогу фахівців!

Тренажерний зал для початківців — що важливо?
На початку виберіть правильний тренажерний зал — важлива кількість місця для тренувань, тип обладнання та тренажерів, а також чи є в клубі тренер, який допоможе вам у разі потреби. Якщо ви вирішили тренуватися для початківців, вам потрібно звернути увагу на техніку виконуваних вправ. Правильно виконана вправа зменшує ймовірність травми. Додавання ваги та виконання вправ з неправильною технікою не принесе нам очікуваних результатів, а також може завдати шкоди. Навчання фізичним вправам з невеликими вагами є основою для переходу на наступний рівень. Отже, ознайомтесь з інструкціями, наприклад, в Інтернеті, або зверніться за допомогою до досвідченої людини. Також пам’ятайте, що в кожному професійному тренажерному залі повинен бути тренер, який покаже вправу та виправить помилки. Тренажерний зал для початківців не такий страшний, як намальований!

Вправи для початківців — вибирайте навчання FBW
Тренування FBW (Full Body Workout) найкраще проводити три рази на тиждень. Це тренінг для початківців, а також для просунутих людей. Він заснований на вправах для всього тіла і може бути успішно використаний людьми, які хочуть поліпшити свої спортивні показники, фізичну форму та здоров’я, які не встигають щодня приходити до спортзалу. У FBW ми залучаємо всі групи м’язів, саме тому це чудовий спосіб для організму новачка звикнути займатися в тренажерному залі. Ми можемо виконувати цю тренувальну форму як на верстатах, так і на вільних вагах. Однак пам’ятайте, що робота зі вільними вагами вимагає опановування точною технікою, щоб вправа приносила бажані результати та не травмувалась. Вправи для початківців слід підбирати відповідно до здібностей конкретної людини — з урахуванням фізичних умов, схильності чи можливих захворювань та недуг.

Як почати займатися?

Тренінг для початківців На початку варто зупинитися на простих вправах. Хороша ідея проконсультуватися з тренером, який допоможе вам скорегувати тип вправи для початківців (це зменшить ризик отримання травм, перевантажень). Однак, якщо ви хочете влаштувати тренування для початківців самостійно, виберіть одну вправу для кожної частини м’язів. Встановіть їх порядок так, щоб спочатку працювали найбільші деталі (ноги, спина, грудна клітка).

Тренування в плані тренажерного залу — це стратегія, яка полягає у забезпеченні оптимальних результатів, але в той самий час буде безпечною для вашого організму! Щоб отримати максимальну віддачу від свого тіла, уникайте вправ на м’язах, які відіграють допоміжну роль на початку тренування, наприклад, біцепс перед спиною. Завдяки цьому ви побачите кращі результати, а ваше навчання для початківців буде приємнішим. Розтяжка після тренувань для початківців Ви новачок? Це не звільняє вас від обов’язку забезпечити належну регенерацію м’язів! Після кожного тренінгу для початківців та просунутих варто застосовувати біологічне оновлення.

Перший крок — це кочення та розтяжка, які повинні бути в графіку тренувань у самому кінці. Варто дати м’язам відпочити. Вправи в тренажерному залі означають не тільки інтенсивне печіння, інтервали, колообіг та великі ваги, але також розслаблення, розтяжку та регенерацію м’язів, але і всього тіла. Завдяки цьому тренажерний зал для початківців не буде знеохочувати вас після першого тренування, адже ваші м’язи будуть вдячні — за рух, підвищену рухливість, витривалість, але і відпочинок!

Як тренуватися в спортзалі? Кілька основних вправ для початківців

Вправи для спини:

– витягування штанги від верхнього підйомника до клітки;

– підтягування штанги до живота від нижнього підйому;

– веслування зі штангою.

Вправи для ніг:

– козлова;

– присідання без / з гирею або з м’ячем об стінку;

– випади;

– підіймати на пальці ніг (литок).

Вправи для початківців для грудей:

– жим лежачи на горизонтальній лаві;

– жим лежачи сидячи;

– листівки на автоматі;

– жим гантелей на горизонтальній лаві.

Вправи на плечі:

– переднє підняття гантелі;

– підйом гантелей вбік;

– натискання на гантелі над головою.

Вправи на біцепс:

локони з гантелями;

– згинання передпліч штангою.

Вправи для початківців трицепсів:

– випрямлення передпліч верхньою лінією підйому;

– французький жим лежачи.

Вправи для живота:

– напруга живота, що лежить на килимку;

– дошка;

– підняття ніг лежачи на килимку.

На закінчення, не думайте більше про те, як почати займатися, просто починайте діяти! Вибирайте вправи для початківців, які покращать ваш стан, самопочуття та зміцнять м’язи та суглоби. Визначтесь з допомогою тренера або влаштуйте тренінг для початківців самостійно. Пам’ятайте про техніку, розтяжку та регенерацію. Удачі!Добавить комментарий