Дерево потребує обрізання? Скористайтеся допомогою — арбориста.

Главная, Советы
Spread the love

Обрізка або зрізка, особливо великих дерев, — це не тільки питання безпеки.

Правильний догляд за деревами — це інвестиція, яка може принести вам значні вигоди, наприклад, підвищити вартість вашої власності. Роботи з деревами повинні виконуватися тільки навченими людьми, що мають відповідне обладнання для професійного виконання таких робіт. Тому варто замовити послугу арбористів на сайті http://vysotnik.lviv.ua.

Помилки при обрізанні дерев

Звичайне явище в нашому регіоні — обрізка дерев, виконувана некваліфікованими людьми, які не знають, як дерева функціонують і не знають правил правильної обрізки, вони роблять це «на око». Спилювання регулярно проводяться в невідповідний час року і всупереч чинним правилам (дерева «покриваються верхівками» або віддаляється занадто велика частина крони). Крім того, поширеною помилкою при обрізанні великих дерев є використання ходунків (шипів для взуття), які калічать дерева і викликають зараження хвороботворними мікроорганізмами. Щоб змінити цю ситуацію, власникам дерев (як приватним особам, так і установам і офісах) слід скористатися послугами арбористів.

Арборист — хто він і чим займається?

Арборист — це фахівець з догляду за деревами, що володіє великими знаннями як самих дерев, так і пов’язаних з ними юридичних аспектів. Основна мета діяльності арбористів — працювати в кроні дерев таким чином, щоб не пошкодити дерева, не призначеного для вирубки. Арбористи проводить догляд за великими деревами із застосуванням альпіністської техніки.

Під процедурами догляду за деревами ми розуміємо широкий спектр робіт в кроні дерева, таких як:

  • Видалення сухих, зламаних або заражених патогенами мікроорганізмами гілок;
  • видалення омели (дуже часто недооцінюємо паразит, небезпечний для дерев!);
  • зменшення коронки (надання форми, зменшення або витончення);
  • видалення гілок, стан або розташування яких створює ризик нещасного випадку або пошкодження майна;
  • обрізка дерев (видалення гілок з нижньої частини крони).

Вирубка лісу

Арбористи — це ще і висотний дроворуб, який при необхідності може зрубати будь-яке дерево (як традиційно «з землі», так і альпіністськими прийомами), яким би складним і небезпечним воно не було. Зрубати засохлий клен на кладовищі серед надгробків, похилий дуб, що нависає над пам’ятником в парку, високу сосну між будинком і гаражем, або ялина в саду — все це завдання для арбориста. Арбористи також підійде всюди, де підіймач не може під’їхати.

Безпека

Незважаючи на те, що арборист працює на великій висоті і використовує небезпечні інструменти, завдяки спеціальній підготовці та альпіністським навичкам він може підтримувати високу безпеку праці. Надзвичайно важливим у роботі арбористи є повне страхування відповідальності, яке гарантуватиме відшкодування будь-якого збитку, заподіяного під час роботи.


Spread the love

Добавить комментарий