З ЧОГО ПОЧАТИ ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Главная, Советы

Польська мова не з найпростіших для вивчення.

В Інтернеті можна знайти безліч матеріалів, в яких польська мова згадується як один з найскладніших для вивчення мов. Вивчити деякі граматичні правила і правопис найчастіше складно навіть для носіїв мови.

Отже, популярні думки не повинні бентежити. З польською мовою можна працювати, і доказом цього є іноземці, вивчили польську мову, іноді за дуже короткий час.

Якщо ви збираєтеся вивчати польську мову, ставитеся до цього як до пригоди і шукайте відповідний курс вивчення на сайті https://abc-lviv.com.ua/movna-shkola/grupovi-zanyatya/kursy-polskoi-movy. Вивчення мови через курс, буде ефективнішим, адже у вас буде завжди можливість попрактикувати свої навички мовлення.

А поради нижче допоможуть покращити ці уміння.

 • Перший крок завжди найскладніший, але якщо ви вибрали правильний метод, ви зможете впоратися з будь-якою справою. Якщо ви хочете вивчити польську мову, але не знаєте з чого почати, ця стаття для вас. Ось деякі з найефективніших способів почати вивчати польську мову:
 • Перше, з чого варто почати вивчення будь-якої мови, це мотивація. Чим більша ваша мотивація, тим більший ефект принесуть ваші заняття. Таким чином, ви зможете швидше розмовляти польською мовою.
 • Запасіться книгами польською мовою та посібниками, які вас цікавлять. Цінні навчальні посібники, розроблені з урахуванням вашого рівня, не зашкодять вам. Правда в тому, що через величезну різноманітність курсів, підручників, книг в Інтернеті легко заблукати й не обов’язково вибирати те, що вам потрібно. Тому краще запитати вчителя, що вам підходить.
 • Плануйте відпустку або поїздку до Польщі. Ніщо так не вчить вас, як перебування в середовищі, де кожен розмовляє мовою, яку ви хочете вивчити. Поїздка до Польщі – також чудова розвага. Країна славиться своєю кухнею, архітектурою, мистецтвом та багатьма іншими речами, які краще побачити та спробувати, ніж читати про них в Інтернеті.
 • Дивіться мовні курси в соціальних мережах, на YouTube та інших інтернет ресурсах. Пам’ятайте, що вони не замінять повноцінної, ретельно продуманої освіти, наприклад, такої, яку пропонує Школа перекладу ABC Center. Але ви також можете дізнатися щось цікаве з матеріалів в Інтернеті та розширити свій словниковий запас.
 • Дивіться польські фільми з субтитрами. Ця порада хороша для тих, хто вже трохи знає мову. Вибирайте фільми з легким словниковим запасом і чіткою історією. Це можуть бути телешоу або мультфільми. Інший варіант – переглянути польські фільми, які ви вже бачили багато разів.
 • Знайдіть друга для спілкування. Ви можете зробити це самостійно або на наших заняттях. Спілкування з іншою людиною, навіть якщо вона не вільно володіє польською, є відмінною мовною практикою як для вас, так і для них.
 • Навчайтесь поступово, послідовно і регулярно. Ми знаємо, що ви не зможете читати польською, якщо не знаєте алфавіту. Ось чому так важливо знайти хорошого вчителя, якщо ви хочете швидко та ефективно вивчити мову.
 • Музика та радіо. Як і у випадку з фільмами, прослуховування польських радіостанцій та музика підштовхнуть вас уперед. Ви навіть не помітите, коли почнете правильно вимовляти польські слова та співати разом з виконавцями.
 • Використовуйте все можливе, щоб запам’ятати граматичні правила та новий словниковий запас. Не бійтеся наклейок у квартирі, записуйте в зошити, залишайте нагадування на робочому столі комп’ютера та екрані телефону. Найменші речі, якими ви оточуєте себе у повсякденному житті, можуть допомогти вам вивчити польську мову.
 • Найважливіша порада – просто почніть. Не відкладайте навчання, тому що у вас немає часу, грошей, сил чи чогось іншого. Ви можете почати вивчати польську мову самостійно, але це не завжди зручно. Тоді легше пропустити щось важливе або не зрозуміти тонкощів мови.


Добавить комментарий