Не цветет орхидея? Ищем причины.

Головна, Сад

Очень часто бывает, что орхидея ярко и долго цветет сразу после покупки, а затем наотрез отказывается пускать цветковые стрелки. И это даже несмотря на то, что уход ей обеспечен хороший. Что же нужно орхидее?
Проблемы с орхидеями часто возникают из-за того, что цветоводы пытаются создать для них универсальные условия, которые подходят большинству комнатных цветов. Это в корне неверно, ведь орхидеям не любят то, что любят все остальные дом…
Еще
🌸 не цвісти орхідеї? шукає причини. 🌸

дуже часто, що орхідеї яскраві і довго цвісти одразу після купівлі, а потім відмовляється точку порожнім, щоб зв ‘ язаний стрілки. і це навіть незважаючи на те, що зняття з його добре. те, що тобі потрібно орхідеї?

проблема з орхідеї, які часто через те, що tsvetovody намагаються створити для них універсальний умови, які підходить для більшості з кімнати з квітів. це дуже погано. воістину, орхідеї не подобається, що, як і всі решта двір рослини.

орхідеї насіння лише тоді, коли вони здорові і вони були всі необхідні умови для гарного розвитку. якщо ми зробимо це вірно, блум епіфіти можна до 3 разів на рік.

🔶 що я маю робити?

🔸 до води, орхідеї має бути рідкісне, але багато. під час таких зрошення води субстрат має вологу, який буде поступово віддати коріння. зазвичай, орхідеї, mouthing про 1 рази на тиждень. ви також можете фокус на коріння: якщо вони розпочати gem – то завод потрібні вологу.

🔸 найкращий до води, орхідеї тільки м ‘ які води. воістину, концентрація з lime і soleil може руйнувати його.

🔸 цвісти орхідеї сприяти вчасне подача. однак, слід знати, що являються завод потрібні інструменти для орхідеї, оскільки епіфіти дуже відрізняються від більшості з кімнати кольори і уподобань.

🔸 пост рослини бажано у таких місцях, де вони не страждати від draught. у дикі орхідеї, які живуть в таких умовах, де повітря рух – це не дуже сильна. такий гострий вітер тече може призвести до рослина, що отримує наголосив назовні.

🔸 якщо орхідеї кинув стрілок, воно не варте додатковий час, щоб перейматися її і переносити з місця на місце. стрес – це дуже небезпечно для ці рослини.

🔸 гармс орхідеї також сухе повітря, тому що ці рослини в природі жити в умовах вологість. взимку ви можете парі на акумулятор of tanks з води, це допомагає moisten повітря в кімнаті.

🔸 дуже часто hinder рослину ну evolve discolored і мертві листя. отже, вони повинні бути disposed з у вчасне чином. на додачу, відлік має бути вирізати і дитина (дає коріння).

🔸 на додачу, важливо знати, що орхідеї насіння після певного періоду відпочити. на 1-1,5 місяців вони повинні покласти в темряві і холодне місце (з температури 12-15°c) та води – це 2 разів менше, ніж зазвичай.

🔶 все одно для орхідеї квіти.

коли тато мистецтво – це справжнє свято для tsvetovoda. але у час для покритонасінні має бути належним чином подбають. це означає, що у час, що нам потрібно, щоб вилучити wilted квіти, щоб ” з правильною кран (не peresushivaya рослина), щоб забезпечити рослину довга світло дня і, за потреби, зрубані стрілки. після того, як зв ‘ язаний стрілка вирізати, лише коли вона починає zasykhatʹ, якщо вона зупинилась зелений його не брі.

Не цветет орхидея? Ищем причины. обновлено: Апрель 16, 2017 автором: vova
Добавить комментарий