Вчені б’ють на сполох: телефонна зарядка небезпечна для здоров’я

Главная, Здоровье, Советы

Розкажіть близьким, як впливає на ваше здоров’я зарядка гаджетів.

За різними оцінками фахівців, близько 70% людей мають звичку встановлювати смартфони на зарядку поруч з ліжком під час сну. На думку вчених, це вкрай шкідливо і навіть небезпечно для здоров’я, — повідомляють “Українські реалії”.

Про це, зокрема, заявили співробітники американського співтовариства, які займаються дослідженням випромінювань.

Вчені вважають, що таке нічне сусідство пристроїв, які заряджаються, може стати причиною появи важких захворювань. Адже під час такої зарядки акумулятор пристрою стає особливо небезпечним для людського організму.

Як пояснюють дослідники, під час сну в організмі кожної людини значно знижуються функції захисної системи, що підвищує чутливість до випромінювання від пристроїв на зарядці.

На зарядку люди ставлять свої девайси практично щодня, і близько третини різних захворювань безпосередньо пов’язані з отриманням випромінювання від цих пристроїв, стверджують медики.

За їхніми словами, випромінювання від смартфону, залишеного на зарядці біля ліжка, може привести до подразнення шкіри, болю голови і навіть раку шкіри.

Як повідомляв портал «Знай.ua«, вчені розробили систему, яка дозволяє призначати різним предметам чи частинам тіла можливість управління певними функціями телевізора.

Добавить комментарий