ПРО ЩО СПІВАЮТЬ ДІТИ.МОЛОДІ ВИКОНАВЦІ ВРАЗИЛИ СВОЇМ ВИСТУПОМ ЦІЛУ КРАЇНУ ПЕРЕСПІВАВШИ ВІДОМУ ГРУПУ.

Відео, Головна, Цікаво

На каналі 1+1 один стартував Голос Діти 4 сезон.Цього року тренери мають справу з надзвичайно талановитими дітьми.Сліпі прослуховування минули і молоді таланти попрямували до Боїв.Ця неділя була справді гаряча,діти показали не тільки високий рівень вокальних даних але й проявили характер.

Та найбільше вражає те як мододі серця виконують композиції.Вони співають зовсім не дитячі пісні та й виконують їх з всією глибиною,переживаннями,напевне,не кожен дорослий зможе так перенести суть пісні.Все це вказує на те що діти відчувають зміни у суспільстві .На них впливає:зло,несправедливість, беззаконня, жорстокість та байдужість до чужого горя.

Та виступ цих трох учасниць зробили цей випуск особливим.Їхній тренер Монатік поклав перед ними одну з найскладніших завдань,а саме достукатися до загрубілих дорослих людей, які забули про любов ,мораль та доброту.

 

Єлизавета Олександра і Ніно виконали рейтенговий хіт гурту Время и Стекло – “Имя 505”.Самі виконавці не від початку впізнали власний хіт.Вони були шоковані таким виконанням і не могли стримувати сліз.Вони визнали що ця кавер версія найкраща яку вони коли небуть чули.

Пропунуємо і вам її послухати.

 Загрузка...

Добавить комментарий