6 ознак і симптомів дефіциту омега-3, які необхідно знати кожній жінці та чоловікові

Главная, Здоровье

Типова американська дієта багата на жир, і це добре відомо в цей момент! За даними USDA, в 2008 році щоденно додавалося 641 калорій жиру “середньодобові калорії”. З такою великою кількістю було б легше припустити, що щоденні вимоги щодо омега-3 досягаються. Однак це не так. Велика частина з нас має дефіцит цієї поживної речовини з великою кількістю негативних наслідків для здоров’я.

Ось 6 способів вашого здоров’я може страждати через недостатність жирних кислот Омега-3
1. Ожиріння
Омега-3 жири збільшують активність клітин, що означає, що вони мають найважливіше значення для метаболізму клітин. Той, у кого дієта недостатня в жирах омега-3, може сповільнити метаболізм, що, в свою чергу, призводить до надмірного збільшення ваги.

2. Серцева хвороба
До 40 відсотків смертей, викликаних захворюваннями серця, пов’язано з високим рівнем холестерину ЛПНГ. Хороша новина полягає в тому, що додавання жирів омега-3 до щоденного раціону допомагає зменшити їх, що знижує ризик раптової серцевої недостатності.

3. Екзема
Екзема – це тип висипу, який часто пов’язаний з дефіцитом омега-3. Одне дослідження показало, що цей стан може бути поліпшений до 23 відсотків шляхом додавання омега-3 жирних кислот ДГК. Омега-3 допомагає зменшити запалення.

4. Артрит
Жири Омега-3 є сильними борцями з запаленням. Вони здатні зменшити набряк між суглобами, який є загальним у тих, хто страждає артритом. Вживання омега-3-добавок зменшує суглобовую жорсткість і ніжність, що означає, що пацієнти з артритом можуть приймати набагато менш болючі препарати, просто додаючи цю альтернативу. Ще одне дослідження показало, що жири омега-3 ефективні для боротьби з руйнуванням хрящів, викликаними остеоартритом.

5. Депресія
У країнах з високим споживанням омега-3 випадки депресії нижче на 60 відсотків. Серотонін несе відповідальність за одне відчуття щастя. Цікаво, що одним з ключових компонентів цього важливого нейромедіатора є омега-3 жири.

6. Навчальні здібності
Враховуючи те, що до 60 відсотків мозку складається з жирних кислот омега-3, не дивно, що вони є більш ніж необхідними для правильної роботи. Якщо споживається недостатньо, мієлінова оболонка, яка оточує нервові клітини, може виснажуватись, тому повідомлення, що надходять через головний мозок, будуть сповільнюватися або зупинятися. Кілька досліджень виявили зв’язок між вищою кількістю споживання омега-3 та зниженням симптомів, пов’язаних із труднощами у процесі навчання, такими як ADD

Хороша новина полягає в тому, що цей поживний елемент можна знайти в багатьох продуктах харчування. Згідно з одним джерелом,

“Є три типи омега-3: альфа-лінолева кислота, докозагексаєнова кислота та ейкозапентаеновая кислота. HA та EPA є найбільш вивченими для користі для здоров’я та знаходяться в морепродуктах, як тунець, сардини, оселедець, лосось, рибу-меч та анчоуси. Він також зустрічається як джерело вегетаріанського моря в водоростях. ALA є джерелом омега-3, знайденого в рослинних джерелах, таких як лляне сире і волоські горіхи “.

Джерела:eisensteincenter.comДобавить комментарий