ТОП 10 порад які зроблять ваш відпочинок на природі ІДЕАЛЬНИМ.

Главная, Советы

 

Салат можна приготувати завчасно і розкласти у пластикові стакани із кришечкою. Цю ідею я побачила у супермаркеті і мені здається так їсти салат на природі  дуже  зручно.

 

Щоб у напої не потрапили комахи можна зробити кришку із формочки для капкейків .

Крім традиційного шашлику пропоную вам спробувати зробити овочі і гриби на вогні.

Не забудьте аптечку . Чи знаєте ви хто ще дуже любить завітати на ваші пікніки, окрім друзів та їхніх дітей? Набридливі комарі та небезпечні кліщі! Якщо вас такі сусіди не влаштовують, не покладайтеся на дим від вогнища, який їх прожене, краще віезьміть з собою засоби від комарів та кліщів.

Посуд краще взяти паперовий або пластиковий  багаторазового використання. Після відпочинку його можна спалити і таким чином подбаєте про довкілля.

З їжі ми звикли брати багато всього але потрібно вдома приготувати бутерброди.

Добре на пікнік прихопити кошик для пікніка − в ньому вже точно продукти не подавляться і збережуть гарний вигляд. Також важлива сумка-холодильник, а якщо такої немає, то можна у звичайну сумку на дно укласти заморожені продукти (наприклад, пляшку з водою), а зверху − решту провіанту.

 

 

Щоб відпочинок вихідного дня на свіжому повітрі запам’ятався дитині надовго, подумайте, як Ви будете її розважати. Якщо дитя ще зовсім маля, візьміть набір для ігор у пісочниці (лопатки, граблі, відерця, пасочки), м’яч, мильні бульбашки, альбом, олівці і фломастери. Власне, беріть усе, чим можна розважити ваше чадо. Розмовляйте з дитиною про природу навколо вас: поспостерігайте за комашками, послухайте спів пташечок, назвіть дерева і рослини, назбирайте квітів.

Дітям старшого віку до вподоби будуть активні ігри: бадмінтон, волейбол, фризбі. Якщо на вулиці спека — відмінною забавою стануть водяні пістолети. А справжньою подією дня і для дитини, і для батьків стане спільний запуск повітряного змія! Поділіться своїм досвідом і покажіть дитині, як розпалювати вогонь, як потрібно поводитися з багаттям, як збирати і ламати дрова. Не забудьте після закінчення пікніка всім разом зібрати сміття в пакети і винести, залишивши після себе чисте місце, а потім обов’язково повністю загасити вогонь, щоб не спровокувати пожежу.

Звичайно потрібно взяти приправи і в цьому випадку вам пригодяться баночки від ТІК ТАК.

Наріжте хліб завчасно.

 

 Добавить комментарий