Топ 10 продуктів які можна заморожувати. Ці ідеї точно оцінить кожна господиня.

Главная, Кулинария

Заморожування зажарок для супів і борщів. Можна зробити багато зажарки і заморозити її порційно. Таким чином і час економиться і сковорідку не потрібно мити.

Фрикадельки для супу. Зробивши велику кількість фрикадельок у будьякий час ви можете порадувати своїх рідним чи смачними міні котлетками або супчиком. Не забудьте дно посуду у якому ви будете заморожувати простелити поліетиленом абр пергаментом.

Залишки бульйону. Ніхто не хоче їсти вчорашній бульйон а викидати шкода у  цьому випадку доречно буде його заморозити. Можна у формочки для льоду а можнам у контейнер і використати при варінні супу або підливки.

Котлети потрібно покласти на піднос і заморозити ,а потім як вони замерзнуть викласти у пакет і щільно закрити.

Вареники і пельмені. Така їжа є просто не замінна у арсеналі господині. Коли у вас немає часу на приготування їжі готові вареники зможе зварити навіть чоловік чи дитина.

Торт можна також заморожувати. буває що залишається тортик а їсти його уже ніхто не хоче  тоді доречно його заморозити, а коли захочеться солоденького витягнути його з морозилки і почекати годину.

Овочі і фрукти.

Залишки тіста 

Яєчні білки
Для домашнього бісквіта або морозива вам може знадобитися багато жовтків. Але куди в такому випадку подіти білки? Їх можна зберігати в морозильній камері до 12 місяців. За цей час ви точно знайдете їм застосування. Те ж саме можете зробити з жовтками.

Хліб
Хліб зберігається до 3 місяців у морозильній камері. Це краще, ніж зберігати його в холодильнику, тому що після такого зберігання хліб стає сухуватим. Капніть на хліб трохи води і розігрійте його в духовці або мікрохвильовій печі перед вживанням.

 

vrutmilife.comДобавить комментарий